Aukce

Nabídka:

V. JANDOURKOVÁ, lektorka / SNĚHULÁCI, kolor.perokresba, s rámem, PŘÍHOZ 100
Aktuální cena: 1100 Kč
V. JANDOURKOVÁ, lektorka / POHÁDKOVÝ  MOST, kolor.perokresba, rám, PŘÍHOZ 100
Aktuální cena: 1100 Kč
V. JANDOURKOVÁ, lektorka / HLAVIČKA, perokresba, 18 x 18cm s rámem
Aktuální cena: 600 Kč
V. JANDOURKOVÁ, lektorka / DÍVKA A STROM, perokresba, 31 x 22,5cm s rámem
Aktuální cena: 700 Kč
A. SUKOVÁ / JEZERO, tuš, 21 x 30cm
Aktuální cena: 300 Kč
I. BROŽOVÁ / LETNÍ PODVEČER, olej na plátně, 30 x 30cm
Aktuální cena: 500 Kč
J. FAFEJTOVÁ / KYTICE, olej na plátně, 30 x 30cm
Aktuální cena: 600 Kč
E. GORPINIČ / ČASNÉ  RÁNO, akvarel, 40 x 50cm s rámem
Aktuální cena: 600 Kč
E. GORPINIČ / JARO  PŘICHÁZÍ, olej na plátně, 40 x 50cm
Aktuální cena: 600 Kč
J. HILSKÁ, lektorka / SVĚTLA  NA  VODĚ, akvarel, 40 x 30cm s rámem,PŘÍHOZ  200
Aktuální cena: 1100 Kč
J. HILSKÁ, lektorka / PRÁZDNÉ  CHVÍLE, olej.pastel na plátně, 30 x 30cm,PŘÍHOZ 200
Aktuální cena: 1200 Kč
J. HILSKÁ, lektorka / TAJEMSTVÍ, olej na plátně, 65 x 50cm
Aktuální cena: 3500 Kč
A.  KŘIVÁNKOVÁ / ZIMA  POD  PETŘÍNEM, olej na pl., 30 x 40cm
Aktuální cena: 550 Kč
A.  KUBÁTOVÁ / NA  HRÁZI, olej na plátně, 40 x 60cm
Aktuální cena: 700 Kč
T. MÁZLOVÁ / KARLŮV MOST, olej na plátně, 35 x 30cm, rám
Aktuální cena: 1000 Kč
T. MÁZLOVÁ / ŽIDOVSKÉ  MĚSTO, olej na pl., 32 x 26cm, rám
Aktuální cena: 800 Kč
D. MESSIERUEROVÁ, lektorka / STAVBA
Aktuální cena: 2500 Kč
D. MESSIERUEROVÁ, lektorka / BRÁNA, olej na pl.,20 x 35cm
Aktuální cena: 2000 Kč
D. MESSIERUEROVÁ, lektorka / KÁMEN, olej na pl., 50 x 40cm
Aktuální cena: 2500 Kč
D. MESSIERUEROVÁ, lektorka / SVĚTLO, olej na pl., 60 x 50cm
Aktuální cena: 3000 Kč
D. MESSIERUEROVÁ, lektorka / HRADBY, olej na pl., 70 x 50cm
Aktuální cena: 4000 Kč
O.  MĚŘIČKA / DÁMA, olej na pl. a kartonu, 43 x 29cm
Aktuální cena: 450 Kč
O.  MĚŘIČKA / MASKA, olej na pl., 43 x 29cm
Aktuální cena: 500 Kč
O.  MĚŘIČKA / STROMY, olej na překližce, 43 x 29cm
Aktuální cena: 450 Kč
O.  MĚŘIČKA / VEČERNÍ  ULICE, olej na překližce, 29 x 43cm
Aktuální cena: 450 Kč
O.  MĚŘIČKA / VĚŽE, olej na pl., 3é x 24cm
Aktuální cena: 400 Kč
Z. NOVÁKOVÁ  HILSKÁ, lektorka / ALEJ, akryl na plátně, 70 x 50cm
Aktuální cena: 4000 Kč
A. NOVOTNÁ / JEMNÉ  DOTEKY  SFÉR  NEBESKÝCH, akvarel, 32 x 42, rám
Aktuální cena: 600 Kč
V.  OTÁHALOVÁ / CESTA, olej na plátně, 24 x 30cm
Aktuální cena: 450 Kč
V.  OTÁHALOVÁ / LÉTO, olej na plátně, 24 x 18cm
Aktuální cena: 400 Kč
V. PATEROVÁ / DÁREK, olej na plátně, 40 x 40cm, rám
Aktuální cena: 950 Kč
V. PATEROVÁ / Z  MÉ  ZAHRADY, olej na plátně, 40 x 40cm, rám
Aktuální cena: 950 Kč
D.  PAVLÍČKOVÁ / PORTRÉT, olej na plátně, 40 x 40cm
Aktuální cena: 550 Kč
D.  PAVLÍČKOVÁ / KAKTUS, olej na plátně, 30 x 40cm
Aktuální cena: 550 Kč
D.  PAVLÍČKOVÁ / BENÁTKY, olej na destičce, 30 x 35cm
Aktuální cena: 500 Kč
D.  PAVLÍČKOVÁ / VLAK, olej na destičce, 30 x 40cm
Aktuální cena: 500 Kč
I. PEKAŘOVÁ / NA PLÁŽI, akryl, 35 x 50cm, rám
Aktuální cena: 1100 Kč
A. SUKOVÁ / KŮŇ, akvarel, bez rámu, A4, PŘÍHOZ 100Kč
Aktuální cena: 400 Kč
A. SUKOVÁ / MOTÝL, pastelky, 21 x30cm, bez rámu
Aktuální cena: 300 Kč
A. SUKOVÁ / DRAK, akvarel, 21 x30cm, bez rámu
Aktuální cena: 300 Kč
A. SUKOVÁ / PUSTINA, akvarel, 21 x 30cm, bez rámu
Aktuální cena: 300 Kč
I.  SKUHROVCOVÁ, lektorka / MAGADOR, akryl na plátně, 50 x 70cm
Aktuální cena: 4000 Kč
I.  SKUHROVCOVÁ, lektorka / INDIGOVÁ  CESTA, akvarel, 40 x 30cm s rámem
Aktuální cena: 1000 Kč
I.  SKUHROVCOVÁ, lektorka / OKO, akryl, 70 x 50cm
Aktuální cena: 4000 Kč
S.  ANDĚLOVÁ / POMPEJE  III., akvatinta, 16 x 17cm
Aktuální cena: 200 Kč
S.  ANDĚLOVÁ / ASKLEPION II KOS,strukturální gr., 21 x 17cm
Aktuální cena: 300 Kč
S.  ANDĚLOVÁ / ASKLEPION III KOS,strukturální gr., 17 X 22cm
Aktuální cena: 300 Kč
S.  ANDĚLOVÁ / ŽENA  S  PAPOUŠKEM, suchá jehla, 13 x 12cm
Aktuální cena: 200 Kč
H. DURDÍKOVÁ / LÉTO, měkký kryt, 13,5 x 11,2cm, pasp., rám
Aktuální cena: 600 Kč
H. DURDÍKOVÁ / MUŽ  S  KÁVOU, lept, 13 x 20cm, pasp., rám
Aktuální cena: 600 Kč
H. DURDÍKOVÁ / PTÁCI, lept, 30 x 20cm, pasp., rám
Aktuální cena: 600 Kč
R.  KALOČ, lektor / NOKTURNO I., škrabaná akvatinta, 11 x 16cm, PŘÍHOZ 100
Aktuální cena: 950 Kč
R.  KALOČ, lektor / NOKTURNO II., škrabaná akvatinta, 11 x 16cm, PŘÍHOZ 100
Aktuální cena: 950 Kč
L.  KANALOŠOVÁ / AUTA, škrabaná akvatinta, 12,5 x 21cm, rám
Aktuální cena: 900 Kč
L.  KANALOŠOVÁ / BARBORKA, akvatinta, 14 x 24cm
Aktuální cena: 400 Kč
L.  KANALOŠOVÁ / KLUK  V  TRAMVAJI, komb. tech., 17 x 13cm
Aktuální cena: 400 Kč
L.  KANALOŠOVÁ / ŽIVOT  POD  PAMPELIŠKAMI, akvatinta, 13 x 13cm, PŘÍHOZ 100
Aktuální cena: 500 Kč
V. KAPLANOVÁ / NA  HRÁZI  RYBNÍKA, suchá jehla, 37 x 29cm s rámem
Aktuální cena: 500 Kč
L.  MUSIL / BEZ  NÁZVU, strukturální gr., 19,5 x 10,5cm
Aktuální cena: 300 Kč
L.  MUSIL / BEZ  NÁZVU, dřevořez, 20 x 14,5cm
Aktuální cena: 300 Kč
L.  MUSIL / BEZ  NÁZVU, měkký kryt, 20 x 15, 5cm
Aktuální cena: 300 Kč
L.  MUSIL / BEZ  NÁZVU, dřevořez, 19,5 X 15cm
Aktuální cena: 300 Kč
L.  MUSIL / BEZ  NÁZVU, lept, 20 x 17cm
Aktuální cena: 350 Kč
L.  MUSIL / BEZ  NÁZVU, strukturální gr., 42,5 X 27,5cm
Aktuální cena: 600 Kč
A. NOVOTNÁ / KLAUN, monotyp,32 x 23cm a rám
Aktuální cena: 1000 Kč
V.  STRECKÁ, lektorka / BAROKNA  MRKVA, lept, 12 x 8cm, rám
Aktuální cena: 800 Kč
E. ŠTAMFESTOVÁ / HOUSENKA, lept, 15,7 x 12,5cm
Aktuální cena: 200 Kč
E. ŠTAMFESTOVÁ / NITKY, dřevořez, 20 x 15cm
Aktuální cena: 200 Kč
E. ŠTAMFESTOVÁ / ZVONICE, linoryt, 17,5 x 14,7cm
Aktuální cena: 200 Kč
E. ŠTAMFESTOVÁ / JEZÍRKO, lept, 16,5 x 13,5cm
Aktuální cena: 200 Kč
E. ŠTAMFESTOVÁ / POHLED ZPĚT, struktur. gr., 15 x 15,7cm
Aktuální cena: 300 Kč
E. ŠTAMFESTOVÁ / POHLED Z MUZEA, akvatinta, 17 x 13,9cm
Aktuální cena: 200 Kč
Z.  NÁPRAVOVÁ, lektorka / ker.pokladnička, 3ks, v -9 - 10cm, průměr 9 - 13cm, cena za 1
Aktuální cena: 400 Kč
J.  BRABCOVÁ, lektorka / 19. STOLETÍ, fotografie, pasp., rám 60 x 40cm
Aktuální cena: 900 Kč
J.  BRABCOVÁ, lektorka / BRÁNA, fotografie, pasp., rám 60 x 40cm
Aktuální cena: 900 Kč
J.  BRABCOVÁ, lektorka / VERTIKÁLY, fotografie, pasp., rám 60 x 40cm
Aktuální cena: 900 Kč
J.  BRABCOVÁ, lektorka / ROZKVETLÁ  SOPKA, fotografie, pasp., rám 60 x 40cm
Aktuální cena: 900 Kč
J. HILSKÁ, lektorka / LOUKA, fotografie, pasp., rám
Aktuální cena: 600 Kč
J. HILSKÁ, lektorka / ANDĚL, fotokoláž, s rámem 55 x 40cm
Aktuální cena: 1200 Kč
J. HLADÍKOVÁ, lektorka / HRA, linoryt, 28,5 x 33cm, rám
Aktuální cena: 800 Kč
J. HLADÍKOVÁ, lektorka / STOPY, suchý pastel, 60 x 25cm, cliprám
Aktuální cena: 800 Kč
J. HLADÍKOVÁ, lektorka / LET, tuš, 29,5x 21cm, rám
Aktuální cena: 700 Kč
R.  KALOČ, lektor / KRAJINA, akvatinta, monotyp, 14,9 x 18cm
Aktuální cena: 600 Kč
M. MULAČ, lektor / SV. MÁŘÍ, serigrafie, 24,5 x 14,2cm
Aktuální cena: 600 Kč
R.  KALOČ, lektor / STRUKTURA II., struktur.gr. 10,9 x 16cm
Aktuální cena: 350 Kč
R.  KALOČ, lektor / STRUKTURA I., struktur.gr. 13,6 x 16cm
Aktuální cena: 350 Kč
M. GAUROVÁ / KVETOUCÍ  HRUŠEN,komb.t., 54,8 x 21,7cm-vel.papíru
Aktuální cena: 400 Kč
M. GAUROVÁ / RUDOLFINSKÁ  SFINGA, akvatinta, 31,4 x 33,3cm, PŘÍHOZ 100
Aktuální cena: 500 Kč
M. ČAPKOVÁ / NOČNÍ  STÁŽCI, akvatinta, 32 x 25cm- s rámem, PŘÍHOZ 200
Aktuální cena: 800 Kč
M. ČAPKOVÁ / NOČNÍ  STÁŽCI II., akvatinta, 30 X 30cm- s rámem, PŘÍHOZ 200
Aktuální cena: 800 Kč
L. KUBEŠ / PORTRÉT  KONĚ, tužka, A3, rám
Aktuální cena: 600 Kč
Z. KÁNSKÁ / MUŽ  Z  OSTROVŮ, uhel, A3 s rámem
Aktuální cena: 600 Kč
© 2012 Ateliér Kaštan I KC Kaštan / Výtvarné kurzy pro děti i dospělé / Bělohorská 150, Praha 6 / mapka / odkazy: Jitka Hilská / AO.cz / Galerie Rudolfinum / Národní galerie v Praze / UNIJAZZ / IMPRIME